Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Policija Severne Karoline uhapsile je Šakeru Rajt (18) iz grada Čarlstona zbog toga što je dozvolila trojici tinejdžera da se iživljavaju nad njenim 18-mesečnim sinom Luijem.
sakera rajt Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili jeŠakerin prijatelj Tajrek Varns (16) okačio je bebu za zglobove tako da je visila u ormanu, dok ju je on tukao i maltretirao. U torturi mališana učestvovala su još dva tinejdžera, od po 14 i 15 godina.

Stravični zločin otkriven je kada je Rajtova dovela sina u bolnicu izudaranog i otečenog, a lekari su utvrdili da dečak ima slomljena rebra i povrede slezine, jetre i gušterače. Ukazali su i da mali Lui ima frakturu lobanje, što ukazuje na to da je i ranije zlostavljan.

Nemarna majka rekla da se sve dogodilo u Tajrekovom stanu, kada su njeni prijatelji poželeli da se malo igraju ‘boksovanja i rvanja’. Priznaje da im je dozvolila da udaraju dete ali im je na kraju rekla da prestanu. Svo troje tinejdžera i majka su uhapšeni, oni pod optužbom za zlostavljanje deteta a majka jer je dozvolila prijateljima da joj prebiju bebu.

izvor: srbijanet.rs
 

5 Responses to “Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je”

  1. strasno
    8. decembar 2010. at 00:47 #

    pa je li moguce ovo?

  2. jao
    8. decembar 2010. at 12:32 #

    Jebena Amerika. Idioti.

  3. ShmizlaBre
    22. januar 2011. at 01:58 #

    Ja bih i majku i te tinejdzere obesila naopacke i dovela kik-boksere na trening.

  4. Ajša
    7. novembar 2011. at 17:17 #

    -moj Allah bih ih dao zaklati…DABOGDA BOG UBIJO TU MAJKU I TINEĐERE..

  5. dada
    19. januar 2012. at 08:59 #

    Sta ocekivati od degenerisanih i umno poremecenih ljudi! Njima ce Bog suditi…

Komentariši